Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

İptal / İade İşlemleri

İade

Taze & ambalajı açılmış ürünlerin iadesi söz konusu değildir. Ancak ürünlerde ya da kargo ile taşıma esnasında meydana gelebilecek herhangi bir kusurdan dolayı iade hakkınızın saklı olduğunu, bunun telafisinin firmamız güvencesi altında olduğunu ve memnuniyetinizi kesinlikle önemsediğimizi belirtmek isteriz. Bu konu için, siparişinizi teslim aldığınız gün ürün görselini çekerek info@egedeniste.com adresimize iletiniz ve bizimle iletişime geçiniz. İade şartlarına uygun durumlarda Egedenİste.com'a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir.

Ücret iade işleminizin ekstrenize yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Ödeme şekli olarak “Havale/EFT”yi seçmişseniz, ödemeyi yaptığınız banka hesap numarasını, hesap adını, banka şube kodunu, bankanın ismini ve IBAN numaranızı, detaylıca tarafımıza e-mail adresimizden iletmeniz yeterli olacaktır.

İptal

Egedeniste.com'dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde, yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmemiz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir. Henüz kargoya verilmeyen siparişlerinizin iptal talebi için info@egedeniste.com üzerinden veya 09.00 – 17.00 saatleri arasında 05376189729 whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

İptal / İade İşlemleri
Ücretsiz Kargo

200₺ Üzerine

100% Güvenli

Hızlı ve Kaliteli Ticaret

Garantili Ürünler

Kargo Sorunlarına Karşı Garanti Veriyoruz

X